Przedłużamy rekrutację

2014-04-14

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi prośbami postanawiamy przedłużyć rekrutację!

Definitywnie zakończyliśmy już proces oceny wyniku sportowego, a także przeprowadziliśmy w weekend qiuz wiedzy - znamy już wyniki, tego etapu.

Jednakże, specjalnie na prośby naszych Beneficjentów przedłużamy okres rekrutacji, a zarazem rozstrzygnięcia wyników do czwartku 17.04.2014 do godz.15:00.
Wydłużony okres przeznaczony jest zwłaszcza dla drużyn, które podjęły rękawicę powalczenia o dodatkowe 10 punktów - uzupełniając swój profil na naszej stronie.
Zatem jeśli jeszcze z jakiś powodów nie ukończyliście dodatkowego zadania - macie jeszcze trochę czasu. Przypominamy, jak zdobyć dodatkowe punkty:


ZADBAJCIE O SWÓJ PROFIL NA NASZEJ STRONIE.
Jak i za co przyznamy Wam punkty:
1.3 pkt - umieszczenie zdjęć profilowych: zdjęcie trenera oraz zawodników zdefiniowanych w drużynie;
2.4pkt - odpowiedz na pytanie: "Czym jest dla Ciebie szacunek?" w formie pisemnej i umieść swoją wypowiedz na forum drużyny (długość 300-600 znaków). Uwaga, za każdą odpowiedz spełniającą w/w kryteria drużyna otrzyma 0,5pkt jednak nie więcej niż łącznie 4 pkt.
3.3pkt - umieszczenie zdjęć dodatkowych oraz filmików w zakładce foto/video na swoim profilu. Punktowane będą zdjęcia i filmiki(wystarczy dodać link z youtube) pokazujące zawodników w trakcie gry lub materiały dotyczące programu UEFA RESPECT. Drużyna otrzyma 3 punkty jeżeli na zakładce foto/video pojawi się min. 1 zdjęcie i film u min. 8 zawodników. W innym przypadku drużyna otrzyma 0 pkt.

Życzymy powodzenia